У посівах озимих фіксують слабку вегетацію рослин

За даними моніторингу, проведеного фітосанітарними інспекторами, за аномально теплої погоди кінця грудня – початку січня повсюди у посівах озимих зернових культур та ріпаку, відмічається слабка вегетація рослин, що негативно впливає на загартовування озимини.
Про це йдеться у звіті Держпродспоживслужби щодо фітосанітарного стану сільгоспкультур.
Рослини потрапили в стресові умови теплового шоку й при короткому світловому дні розпочалися процеси утворення вузлових коренів.
За різкого зниження температури це негативно вплине на виживання рослин, регенерацію, енергію кущіння, наростання вегетативної маси та на формування врожайності в подальшому. Таке явище небезпечне для слабо розвинених посівів озимих.
Нагадаємо, озимі наразі повторно мають пройти загартування, адже у новому році вже зафіксували кілька температурних рекордів.
Читайте також
Продажі сої в Аргентині різко зросли перед підвищенням експортного мита
Переробники стримують закупівлі соняшника, очікуючи вигідніших умов на старті сезону
Геополітична напруга на Близькому Сході б’є по бразильських фермерах
Зерновози Укрзалізниці подешевшають у липні
Ланцюжок постачання свинини в Китаї залишається надійним, незважаючи на проблеми в...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом