У межах послуги «Інтермодальний потяг» відправлено 412 поїздів

Понад 400 поїздів відправлено до українських та іноземних портів у межах послуги «Інтермодальний потяг». Про це розповів заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов під час онлайн-наради щодо розвитку інтермодальних перевезень 12 червня.
За словами посадовця, із 412 поїздів 72 потяги прямували до польських і румунських портів, ще 340 — до українських.
Окрім того, у планах департаменту технології перевезень та комерційної роботи, філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» та UZ Cargo Poland — організувати регулярні контейнерні поїзди до портів Польщі та Румунії, а також до деяких вузлових станцій на залізничній мережі Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини.
Оператором регулярних потягів виступатиме UZ Cargo Poland.
Валерій Ткачов зауважив, що така пропозиція може бути актуальною передусім для тих відправників, які хочуть скористатися послугою, але не можуть самостійно сформувати повносоставний потяг.
Як повідомлялося раніше, цьогорічні обсяги перевезень вантажів у контейнерах залізницею зросли на 60%.
Читайте також
Конференція BLACK SEA OIL TRADE-2025 відбудеться 23 вересня в Бухаресті!
Один з найбільших контейнерних операторів в світі купив частку в українських термі...
Рекордне виробництво кукурудзи в США прогнозується у 2025 році
Жито зникає із полів житомирського Полісся
Імпорт сої до Китаю стане рекордним у найближчі місяці
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом