У Литві запустили завод з переробки вівса на українському обладнанні
Литовська агропромислова компанія «Galinta ir partneriai» ввела в експлуатацію завод з переробки вівса на крупу і пластівці. Про це повідомила компанія OLIS, яка виконувала технологічні рішення для реалізації проєкту.
Нові виробничі потужності дозволять Galinta розширити асортимент продукції та забезпечити повний цикл переробки зерна.
На заводі встановлено українське обладнання для виробництва вівсяних пластівців, а також технології лущення й сортування зерна для виготовлення вівсяної крупи. Під час запуску виробництва OLIS виконали інженерні налаштування технологічного процесу з урахуванням характеристик сировини та вимог до якості готової продукції.
В компанії зазначили, що реалізація проєкту підтверджує системну присутність українського машинобудування у сегменті харчової переробки на ринках ЄС.
Читайте також
Продовжується реєстрація на BLACK SEA GRAIN.KYIV – Ранній Квиток діє до 31 січня!
Експортні коридори України у 2025 році. Конкуренція за маржу та експортна логістик...
Європарламент призупинив затвердження торгової угоди між ЄС і США
Україна почала продавати яйця за кордон рекордними темпами
Європарламент відправив угоду з Меркосур на перевірку законності
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом