У Китаї обмежать виробництво молока та яловичини

Ціни на свинину, яловичину, молочні продукти та м’ясо птиці в Китаї знижуються. У країні планують вжити заходів, щоб допомогти виробникам молочних продуктів і яловичини обмежити виробництво для запобігання подальшому падінню цін.
Про це повідомляє Reuters із посиланням на представника Міністерства сільського господарства Китаю.
Ціни на свинину, яловичину, молочні продукти та м’ясо птиці падають, оскільки покупці через уповільнення економіки скорочують покупки. Цей спад попиту відбувається внаслідок збільшення виробництва у тваринницькій галузі, особливо у свинарстві.
«Ціни на яловичину і сире молоко в першому півріччі впали на 12,1% і 12,5% відповідно. Тваринники, що займаються вирощуванням м’ясного поголів’я і молочних корів, зазнають збитків», — заявив головний спеціаліст відділу тваринництва міністерства Ван Лецзюнь.
Він додав, що стосовно м’ясних і молочних корів планується скерувати ферми до оптимізації та коригування структури стада, виключення старих і низькопродуктивних корів та кращого узгодження розвитку виробництва з попитом на ринку.
«У першому півріччі загальне виробництво молока зросло на 3,4%», — зазначив Ван Лецзюнь.
Читайте також
Конференція BLACK SEA OIL TRADE-2025 відбудеться 23 вересня в Бухаресті!
Рада підтримала законопроєкт про перехід ветеринарії на стандарти ЄС
Південна Корея закупила 65 тис. тонн кукурудзи на тендері
Ціни на соняшник в Україні опускаються на тлі сезонного збільшення пропозицій
Індія чекає на рекордний врожай пшениці
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом