У грудні експорт української кукурудзи перевищив торішній

кукуруза
UkrAgroConsult

У грудні експорт української кукурудзи становив майже 4,9 млн. тонн. Це на 23% вище від листопадових відвантажень і на 28% вище за грудень 2020/21 МР.

З початку сезону українськими експортерами було поставлено на зовнішні ринки 9,75 млн тонн, що на 11% вище, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зазначають аналітики УкрАгроКонсалт.

Найбільший обсяг у грудні був відвантажений у Китай – понад 1,4 млн. тонн, проте експорт з початку сезону в цьому напрямку відстає від торішнього на 16%.

Крім Китаю, скоротив обсяги імпорту Єгипту – на 23%, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Більшість інших імпортерів наростили обсяги закупівель української кукурудзи – ЄС (+8%), Туреччина та Іран (у 3 рази), Ізраїль (+46%), Лівія (+18%).

Південна Корея з початку сезону імпортувала понад 385 тис. тонн української кукурудзи, що більше ніж за весь минулий сезон (53 тис. тонн).

Детальна інформація про експорт зернових культур і продуктів їх переробки, баланси попиту і пропозиції, цінові тенденції, стан посівів та хід збиральної/посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону, доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.

AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, що надає швидкий доступ до щоденної оперативної інформації агро ринку Причорномор’я, аналітичних звітів та прогнозів, історичних даних, а також ефективних інструментів для обробки та завантаження даних.

Підвищіть свою ефективність з допомогою агро аналітики вже зараз!

Реєструйтесь, щоб отримати розширений демо-доступ на 7 днів:

http://agrisupp.com/ru/register/1

 

УкрАгроКонсалт

Позначки:, , , , , , , , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox