У 2025 році п’ять нових українських продуктів з’являться на ринку Китаю
Держпродспоживслужба працює над відкриттям ринку КНР для деяких видів агропродукції.
Про це під час публічного звіту за підсумками роботи у 2024 році розповів голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сергій Ткачук.
«Наразі погоджено протоколи й найближчим часом ми будемо підписувати їх з китайською стороною щодо постачання гороху та водних продуктів дикого вилову», – уточнив голова Держпродспоживслужби.
Він зауважив, що підписання необхідних протоколів щодо експорту українського гороху до Китаю планувалось підписати ще у 2024 році.
«На завершальній стадії переговорний процес з Китаєм щодо кормів для домашніх тварин, м’яса птиці та борошна. Переконаний, що у цьому році ми завершимо ці процедури, і ще три об’ємні ринки Китаю будуть відкриті для українських виробників», – підсумував Сергій Ткачук.
Читайте також
Депутати закликали Кабмін змінити правила сертифікації техніки та реєстрації свиней
Йорданія закупила 50 тис. тонн ячменю на тендері
Сегмент заморожених овочів скоротився, але зберігає експортний потенціал
Запаси пальмової олії в Малайзії скоротяться третій місяць поспіль у березні
Чорноморський регіон: виклики та конкуренція 2026/27
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом