У 2024 році в Аргентині споживання яловичини досягне рекордно низького рівня

Джерело:  Meatinfo
стейк

2024 року споживання яловичини в Аргентині досягне історично низького рівня, відзначаючи нову еру в харчовій культурі країни. Аргентинці, які звикли до великої кількості стейків і барбекю-асадо, стикаються з викликами, викликаними економічним спадом, інфляцією та іншими факторами, що призводять до зниження споживання м’яса великої рогатої худоби.

Згідно зі звітом біржі Росаріо, очікується, що у 2024 році кожен мешканець Аргентини вживатиме приблизно 44,8 кг яловичини, що є найнижчим показником з 1914 року. Це є наслідком серйозних економічних труднощів, із якими стикається країна. Президент-лібертаріанець Хав’єр Мілей вживає жорстких заходів економії, щоб стабілізувати ситуацію, включаючи скасування заморозки цін на яловичину, запроваджену попереднім урядом.

Спад споживання яловичини стимулює аргентинців звернути увагу на доступніші альтернативи, такі як курка та свинина. Згідно з прогнозами, ціна 1 кг яловичини у 2024 році буде еквівалентна ціні 2 кг альтернативного м’яса. Ця зміна у споживчій поведінці пов’язана не тільки з економічними факторами, але і зі зміною уподобань та смакових уподобань населення.

Незважаючи на зменшення споживання м’яса, фермери стикаються з викликами адаптації до нових ринкових умов. В умовах скорочення попиту на внутрішньому ринку вони змушені шукати нові стратегії та рішення для підтримки стійкості своїх господарств. Зміни у споживанні яловичини в Аргентині відображають не тільки економічні зрушення, а й переваги та пріоритети споживачів, що змінюються. Це викликає необхідність адаптації як для споживачів, так і для виробників м’яса, відкриваючи нові перспективи та виклики для харчової промисловості країни.

Позначки:

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!