Тимчасовим коридором пішло 9 млн т вантажів, дві третини з них — агропродукція
Тимчасовим коридором у Чорному морі, безпеку якого забезпечують ВМС ЗСУ, з початку його роботи у вересні перевезено майже 9 млн т вантажів, з яких майже 70% становить агропродукція. Про це заявив віцепрем’єр-міністр з відновлення — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков на зустрічі з головами дипмісій та громадськістю.
«Динаміка дуже позитивна, і сподіваємося, що ми зможемо підтримувати цей рівень», — наголосив Кубраков.
Він також розповів про очікуваний економічний ефект від роботи портів «Чорноморськ», «Одеса» та «Південний» у 2024 році.
«Ми розуміємо, що ефект від відновлення роботи цих портів може скласти наступного року до 8% ВВП додатково. Тому що наші основні галузі — металургійна й аграрна — не працюють на повну потужність, якщо порівнювати з тими цифрами, які були до широкомасштабної війни», — зазначив Кубраков.
Читайте також
Отримайте Ранній Квиток на центральну агро подію року – BLACK SEA GRAIN.KYIV до 15...
МХП отримав заявки на викуп понад 60% єврооблігацій-2026
Виробництво пшениці в Хорватії зросло на 29% у 2025 році
Собівартість зберігання зерна в рукавах у середньому становить 225 грн/т
Очікується, що ціни на пальмову олію в Китаї демонструватимуть стійке зростання в ...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом