Туреччина підготує нові пропозиції щодо відновлення зернової угоди, – Ердоган

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган після переговорів у Сочі з російським колегою Володимиром Путіним заявив, що Анкара підготує нові пропозиції з ООН щодо відновлення угоди щодо експорту зерна з України.
«Я поділився з Путіним, що ми готові провести консультації. Ми підготуємо новий пакет пропозицій у консультації з ООН. Вважаю, що ми зможемо досягти результату. Я вірю, що рішення буде досягнуто найближчим часом», – заявив він під час пресконференції за підсумками переговорів з російською стороною.
Проте про відновлення зернової угоди, як очікувалося, наразі не йдеться.
Переговори в Сочі між президентом Туреччини Таїпом Ердоганом і президентом Росії Володимиром Путіним завершилися через три години, повідомило російське державне інформаційне агентство ТАСС. Речник Путіна назвав «конструктивною» першу частину переговорів, яка відбулася в розширеному форматі. Потім лідери РФ та Туреччини продовжили зустріч тет-а-тет.
Нагадаємо, Туреччина намагається відновити підписану угоду, яка дозволяла безпечний прохід зерна з трьох українських чорноморських портів.
Читайте також
Якість зерна та олійних у 2025/26 cезоні: від погодних ризиків до маржі
Prometey продав 800 тис. т збіжжя на єгипетському ринку та готується перетнути міл...
Перспективи посівної у Південній Америці залишаються сприятливими
УПІ-АГРО втратив $1,3 млн через мита на експорт ріпаку і сої
У США завершуються жнива ярої пшениці
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом