Туніс придбав 50 тис. тонн кукурудзи на тендері
Туніська зернова агенція уклала угоду про закупівлю приблизно 50 тисяч тонн кукурудзи через міжнародний тендер, повідомила агенція Reuters із посиланням на європейських трейдерів. Зерно буде поставлено з країн на вибір постачальника.
За даними трейдерів, було укладено дві угоди по 25 тисяч тонн кожна. Перша партія закуплена у компанії Raya Trading House за ціною $252,27 за тонну (C&F) з доставкою між 25 липня та 25 серпня. Другу партію придбано у компанії Viking за $247,85 за тонну (C&F) з доставкою між 25 вересня та 25 жовтня.
Закупівельні ціни виявилися вищими за найнижчі пропозиції, подані на тендері. Трейдери зазначили, що непривабливі умови часто призводять до відхилення низьких ставок. Ці дані є попередніми оцінками і можуть бути переглянуті.
Читайте також
Agri Intelligence 2026/27: Ваша стратегічна перевага на ринках насіння, ЗЗР та добрив
Кенія розширює вирощування олійних культур для скорочення імпортної залежності
Судну з краденим українським зерном після невдачі в Ізраїлі відмовили у розвантаже...
У Німеччині прогнозують зниження врожаю пшениці у 2026 році
В Україні може виникнути дефіцит вагонів-зерновозів навіть за нижчого експорту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом