Трейдингова компанія ДТЕКу тепер торгуватиме ще й зерном
Трейдингова компанія групи ДТЕК D.Trading, що працює на ринках електроенергії, газу та вугілля, розпочинає торгівлю зерном. Про це повідомив голова компанії Дмитро Маляр.
«Перша угода, укладена на внутрішньому ринку, відкриває нову сторінку в історії компанії. Першу тисячу тонн відвантажено клієнту. Це перший практичний крок компанії в новому трейдинговому напрямі», – написав Маляр.
Він уточнив, що агроофіс D.Trading уже працює в Одесі.
«Ми надаватимемо нові ринкові можливості виробникам сільгосппродукції та працюватимемо над розвитком експортного потенціалу», – зазначив Маляр.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Чорноморський регіон забезпечить зростання світового виробництва соняшнику
Європейські свинарі працюють у збиток і впливають на ціни в Україні
Деблокада Ормузької протоки дасть світовій економіці невеликий перепочинок
Ринок гречки України залишається нестабільним
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом