Трамп планує запровадити нові мита для всіх країн
Президент США Дональд Трамп заявив, що взаємні мита, про які він збирається оголосити цього тижня, стосуватимуться всіх країн, а не лише групи з 10-15 країн із найбільшим торговим дисбалансом. Про це повідомляє Reuters.
Лідер США пообіцяв оприлюднити масштабний тарифний план у середу, він назвав це “Днем визволення”. Він уже ввів мита на алюміній, сталь і автомобілі, а також підвищив мита на всі товари з Китаю.
“Трамп вважає тарифи засобом захисту вітчизняної економіки від нечесної глобальної конкуренції та розмінною монетою для кращих умов для США”, – пише видання.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
У Польщі порівняли вступ України до ЄС із власним: такі самі побоювання колись мал...
Індонезія робить ставку на пальмову олію для досягнення енергетичної незалежності
Українська кукурудза зберігає конкурентні позиції у країнах Південної Європи та Се...
У січні-травні ц.р. Грузія скоротила імпорт пшениці на 7%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом