Термін подачі документів на експорт кукурудзи та сої до Китаю можуть продовжити до кінця жовтня

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів розглянула лист від УЗА і не заперечує можливість перенесення кінцевої дати подання документів з 15.10.2024 на 31.10.2024 для включення до Переліків експортерів, що планують експорт сої та кукурудзи до КНР, та Переліків місць зберігання, з яких планується експорт сої та кукурудзи до КНР.
Водночас за інформацією від китайської сторони змінено процедуру внутрішніх інспекційних правил розгляду поданих оновлень та збільшено до двох місяців термін реєстрації підприємств, у тому числі і українських експортерів (кукурудзи, сої).
Остаточне рішення про продовження подачі документів буде прийнято після узгодження цього питання з іншими профільними асоціаціями.
Більше інформації та прогнозів щодо розвитку олійного сектору в Чорноморському та Дунайському регіонах буде озвучено експертами на 10-й Міжнародній Конференції BLACK SEA OIL TRADE 15 жовтня в Бухаресті.
Долучайтесь до стратегічних дискусій та нетворкінгу з лідерами галузі, щоб додати рушійної сили Вашому бізнесу!
Читайте також
Контрагент намагається уникнути виконання контракту. Що робити? – Дізнайтесь на се...
ОЕЗи активізували закупівлі соняшнику
Corteva планує розподіл виробництва насіння та пестицидів
Україна завершила скринінг законодавства за розділом “Сільське господарство ...
Йорданія. Запаси пшениці та ячменю залишаються в межах безпечного рівня
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом