Темпи посівної на Львівщині випереджають минулорічні
У господарствах Львівської області завершується сівба ранніх ярих культур. Станом на кінець квітня місцевими аграріями вже засіяно 32,5 % від прогнозованої площі, що на 8,5% (39,9 тис. га) більше, ніж рік тому.
Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОВА.
«Погодні умови квітня часом були несприятливими, дощі стримували посів ранніх культур та унеможливлювали проведення польових робіт та догляд за сільськогосподарськими культурами, проте аграрії області чудово розуміють, що цього року сіяти треба за будь-яких умов. Поки що ми випереджаємо показники минулого року за темпами та площами посіву», – зазначила Тетяна Гетьман, директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА.
Станом на 29 квітня поточного року за всіма категоріями господарств в області посіяно всіх ярих культур на площі 143,3 тис. га, з них ранніх зернових культур 43,8 тис. га (88,2% до прогнозу).
Розпочали сівбу пізніх зернових та технічних культур, а саме кукурудзи на зерно – 10,9 тис. га (12,9% до прогнозу), сої – 4,4 тис.га (4,8% до прогнозу).
З технічних культур посіяли цукрового буряка – 11,1 тис. га (81% до прогнозу), соняшнику – 5,8 тис. га (19,1% до прогнозу).
Читайте також
Зміщення фокусу моніторингу безпеки зернових та олійних на територіях, що постражд...
Через аномально теплу зиму на півдні аграрії змушені були у січні вносити фунгіцид...
Світові ціни на золото зросли до нового рекорду через мита США на товари з Китаю
Імпорт свинини активізувався
Ринок соєвого шроту у Китаї у січні зріс на 12%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом