Tekom Agro Group завершив посів гороху зимуючого
Tekom Agro Group повністю завершила посів зимуючого гороху на запланованих площах у південних регіонах України. Частину посівів компанія провела наприкінці грудня, скориставшись біологічними особливостями культури та погодними вікнами.
Про це повідомляє компанія на своїй сторінці у Facebook.
«Зимуючий горох ми посіяли у ТДВ “Чорноморець” та ТОВ “Лиман” в Одеському та Роздільнянському районах. У цих господарствах отримали хороші сходи — культура добре вегетує і входить у зиму в оптимальній фазі розвитку», — зазначив Сергій Штирбулов.
Завершальний етап посівної відбувся у Подільському районі Одеської області — у підприємстві «Ясні Зорі» (відділок Дібрівка). Глибина посіву становила 4 см, норма висіву — 220 кг/га. Для сівби використали сорт Балтрап французької селекції.
За словами представника компанії, у Tekom Agro Group не мають застережень щодо грудневого посіву цієї культури:
«Це озимий горох, який здатний добре перезимувати за помірної зими. Насіння починає проростати вже при температурі 1–2°C, а ранні сходи витримують зниження температури до –7°C».
Читайте також
Ринок олії в умовах постійного ризику: де насправді втрачається маржа у 2026 році
Елеватор TG Agro витрачає додаткові 25 тис. грн на добу на роботу зерносушарки від...
Ранні строки сівби змушують фермерів США переглядати черговість кукурудзи та сої
Зміна клімату зажене плодоовочівництво під плівку
Китай отримав першу партію пшениці з Аргентини
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом