«Техкомплект» розпочав виготовляти зерновози

Джерело:  AgroTimes

Перша модель зерновозу від заводу спецтехніки «Техкомплект» отримала назву MEGA Koshmanivets завдяки своїм ресурсам потужності, а вся лінійка фірмових зерновозів випускатиметься під маркуванням AGRiLine і монтуватиметься на вантажні шасі, напівпричепи та причепи, зокрема, й алюмінієві.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

Першу модель зерновоза MEGA Koshmanivets випустили в партнерстві з дилером заводу – компанією «Ерідон Тех».

«Зерновоз MEGA Koshmanivets з лінійки AGRiLine призначений для АПК України, кузов має розвантаження назад і праворуч, обсяг завантаження сільськогосподарськими культурами розрахований на 35 м3. Що ж до вантажопідйомності, то для цієї моделі як базове шасі використано китайську вантажівку з повною масою 33,5 т і допустимою вантажопідйомністю 24,5 т, але ресурсно зерновоз з таким обсягом кузова і на базі будь-яких інших шасі з повною масою від 32 т та вище рекомендується завантажувати до 20 т. Кузов опційно комплектується покриттям тентів для захисту вантажів, що перевозяться», – йдеться в публікації.

Основні відмінні моменти кузова-зерновозу виробництва Техкомплект:

  • застосування високоміцної сталі Strenx 700 для виготовлення силових елементів платформи та бортів;
  • імпортна фабрична фурнітура для перекидання кузова;
  • гідравліка Hyva;
  • особлива конструкція профілю стійки кузова та борту, що дозволяє виключити використання прямокутної профільної труби під час виробництва кузова;
  • платформа конструкції європейського типу, що складається з поздовжніх лонжеронів, виконаних зі сталі Strenx 700 та гнутих поперечок трапецієподібної форми.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox