ТАС Агро у 5 разів скоротив експорт через війну

Джерело:  Latifundist.com
ТАС Агро

Про це розповів генеральний директор «ТАС-Агро» Валерій Новіцький в інтерв’ю для Latifundist.com

За його словами, у компанії намагалася диверсифікувати логістичні маршрути, пробували експортувати врожай через Дунай, автомобільним транспортом, залізницею. Всього двічі змінювали маршрути експорту зерна.

«‎‎Частина маршрутів виявилася дуже затратними, тому ми знаходили інші варіанти та чекали відкриття портів і врегулювання ціни на внутрішньому ринку. Гарним показником було те, що зрештою вийшли на прямі продажі», — зауважив керівник.

Гендиректор розповів, що «ТАС Агро» підписав договір перевалки з портовим терміналом в Одесі, для продажу на FOB, створивши додатковий прибуток.

«‎Поки відвантажуємось на FOB, але вже готові йти і на CIF. Стримує тільки одне — військові дії, ризик потрапити на демереджі і т.д. Як тільки ситуація буде стабільною, однозначно підемо далі»‎, — акцентував Валерій Новіцький.

Відзначається, що «ТАС Агро» вперше у своїй історії вдалось завантажите судно власним зерном, та експортувати його «зерновим коридором». У цьому році компанія відправила вже чотири судна, останнє на 27 тис. т продали на Китай.

Нагадаємо, «ТАС Агро» планує збільшити площі під кукурудзою до 30%.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox