ТАС Агро повністю відмовляється від оранки
Компанія «ТАС Агро» цьогоріч планує повністю відмовитися від такого агроприйому як оранка. Про це в коментарі AgroPortal.ua зазначили в компанії.
Замість цього використовуватимуть глибоке розпушування, а в південних регіонах планують працювати з мінімальним обробітком і Strip-till.
«Завдяки відмові від оранки компанія скоротить витрати на техніку та пальне, оптимізує чисельність персоналу, знизить норми використання добрив, поліпшить структуру ґрунту і підвищить родючість», — констатують у «ТАС Агро».
У планах компанії на 2024 рік і певні зміни в сівозміні культур у бік озимих, збільшивши площі під озимим ріпаком та розширивши посіви сої, соняшнику та зменшивши частку кукурудзи.
Для довідки: «ТАС Агро» — провідна аграрна компанія України, що динамічно розвивається. На сьогодні обробляє понад 80 тис. га земель у Чернігівській, Сумській, Київській, Вінницькій, Кіровоградській та Миколаївській областях. Компанія працює в різних сферах сільського господарства (рослинництво, тваринництво, зберігання зернових).
Читайте також
Експорт зерна з чорноморських портів рф може майже повністю зупинитися через атаки...
Логістичні ризики в Чорному морі: оперативна експертна підтримка для агробізнесу
Уряд готує кредити під заставу зерна, щоб аграрії не продавали врожай за заниженим...
ADM збільшить потужності переробки сої у США на 700 тис. тонн
АФ «Ольгопіль» зібрала озимий ріпак з урожайністю вищою, ніж торік
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом