Тайські свинарі закликали збільшити імпорт кукурудзи та сої зі США

Сіттхіпхан Тханкіатпхіньйо, президент Асоціації свинарів Таїланду, повідомив місцевим ЗМІ, що США можуть чинити тиск на Таїланд, щоб змусити його імпортувати більше сільськогосподарської продукції, зокрема свинини, щоб збалансувати торговельний дефіцит.
Він попередив, що імпорт американської свинини може негативно позначитися на здоров’ї тайців, оскільки містить рактопамін.
Натомість президент Асоціації свинарів рекомендує зосередитися на збільшенні імпорту кукурудзи та соєвих бобів, оскільки вони відповідають стандартам «Належна сільськогосподарська практика» та «Відповідальна соя». Це дозволить вирішити проблему нестачі кукурудзи та сої в країні та підвищить конкурентоспроможність Таїланду на світовому ринку, особливо з огляду на суворіші екологічні норми Європейського союзу.
Читайте також
Ганна Мшар, FERRY GROUP – спікер Міжнародної конференції BLACK SEA OIL TRADE-2025
Ціни на соняшник нового врожаю залишаються без змін — $570-580/т
Частка м’яса птиці у світовому споживанні сягне 45% за десять років
Попит на українську кукурудзу з боку європейських покупців послабився
Канада. Виробництво пшениці в 2025/26 МР знаходиться під тиском
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом