Ситуація з пальним в агрохолдингу АгроВіста є критичною — Фесюк

Джерело:  Traktorist.ua
эконопмика топливо

Наразі з паливом дві головні проблеми: відсутність системних гуртових поставок і недостатня кількість сертифікованих за правилами Євросоюзу бензовозів.

Про це повідомив директор компанії «АгроВіста» Павло Фесюк.

За словами Павла Фесюка, ситуація з пальним дуже складна, а часом й критична. І хоча запаси пального в агрохолдингу є, вони швидко скорочуються. А лишилося ще засіяти 50% соняшнику і 50% кукурудзи.

«‎Ось буквально сьогодні-завтра — пік робіт. Бензинів узагалі немає, з дизельним пальним періодично виникають якісь полегшення, багато хто розв’язує це питання шляхом приватних заправок на АЗС. Розбіг цін колосальний. Маленьким господарствам, може, навіть і простіше, бо їм іноді достатньо привезти в каністрах. Великим — складніше, бо обсяги потрібні значно більші, тому деінде вже починаються історії зі скороченням операцій з обробітку»‎.

Директор агрохолдингу зазначає, що є ще одна проблема, що стосується пального, і це — дефіцит бензовозів, які відповідають стандартам, необхідним для руху країнами Євросоюзу. Авто повинне відповідати певним нормам, водій — мати всі допуски.
«‎Коли ми це подолаємо, тоді буде колосальний плюс — водії, які раніше возили пальне з села X до села Y, їздитимуть у Варшаву чи Мілан, набуватимуть досвіду»

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox