Сьогодні поляки можуть розпочати 4-місячну акцію з блокуванням кордону. Рух через КПП “Ягодин – Дорогуськ” може бути ускладненим
Рух вантажівок через пункт пропуску “Ягодин – Дорогуськ” може бути ускладненим через акцію протесту з польського боку. Про це повідомляє пресцентр Держприкордонслужби.
За інформацією, яка надійшла від представників Прикордонної варти Республіки Польща, сьогодні може розпочатися акція протесту польськими перевізниками на напрямку пункту пропуску “Дорогуськ”, що навпроти українського пункту пропуску “Ягодин”.
Польська сторона повідомила, що у зв’язку з такими діями, пропуск вантажних транспортних засобів буде здійснюватись з періодичністю один автомобіль на годину на в’їзд та один – на виїзд.
“Автобуси та вантажівки, які переміщують гуманітарну допомогу пропускатимуть безперешкодно”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також
Аграрії просять відтермінувати підвищення тарифів на перевезення вантажів залізницею
Ціни на чорноморську пшеницю впали до мінімуму за 13 місяців попри перебої з експо...
У серпні подорожчає більшість видів круп
Пшениця в Чикаго подорожчала у середу, тоді як кукурудза та соя завершили торги зі...
Високий врожай і слабка логістика: чого чекати зерновому ринку України
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом