Світові зернотрейдери припинили експорт зерна з росії
Зернотрейдери Cargill, Viterra, Louis Dreyfus з 1 липня припинили експорт російського зерна. Про це пише російський Інтерфакс.
Як зазначив гендиректор російської компанії «ПроЗерно» Володимир Петриченко, ринок фактично «вже зінтегрував вихід глобальних зернотрейдерів, уже скрізь, де треба, соломку підстелили». За його оцінкою, частка цих компаній в експорті російського зерна становить 16%.
Він припускає, що колишні «дочки» зернотрейдерів, що вийшли з російського ринку, наприклад «МЗК Експорт» (колишня «Вітерра Рус») по суті виконуватиме свої обов’язки, «а Viterra, яка зливається з Bunge, купуватиме в неї зерно на умовах FOB».
«Це не обов’язково так, але механізм може в такий спосіб працювати», — сказав Петриченко.
Нагадаємо, російський підрозділ зернотрейдера Viterra (агропідрозділ компанії Glencore) — «Вітерра Рус» — продовжить роботу в рф під новою назвою. Операційний бізнес Viterra в росії планують передати місцевому менеджменту.
Читайте також
Реліз – 17 грудня! Прогноз урожаю та навігатор цін 2026/27
Жнива в Україні завершуються: загальний врожай наразі перевищує 56 млн т
Пшениця демонструє найгірший тиждень з червня на тлі глобального профіциту
На обговорення винесли зміни в оподаткуванні, які плануються з 2027 року
«Соєвий GPT» привів міністерство сільського господарства Південної Кореї до незруч...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом