Судан повинен імпортувати 3,5 мільйона тонн пшениці в 2023 році – ФАО

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) попередила, що Судан повинен імпортувати 3,5 млн тонн пшениці цього року через очікування, що місцевий урожай впаде на 30% після того, як фермери перейдуть на вирощування інших культур, повідомляє See.news.
Деякі фермери повідомили Reuters, що уряд не дотримувався умов, які він висунув, купуючи у них пшеницю минулого року, що призвело до того, що вони боялися сіяти пшеницю цього року або не мати грошей на її вирощування
У заяві ФАО очікується, що виробництво сорго в Судані, яке є основним продуктом харчування в країні, відновиться, а також білої кукурудзи завдяки сильним дощам.
В організації ООН додали, що очікуваний імпорт пшениці Суданом задовольнить майже всі потреби країни в імпортованому зерні, що становить 3,6 млн тонн.
У заяві ФАО додається, що дефіцит виробництва пшениці матиме значний вплив на продовольчу безпеку мільйонів суданців через продовження зростання міжнародних цін на пшеницю та слабкість місцевої валюти країни.
Читайте також
Чорноморський регіон: експортні потоки та майбутній потенціал зернових і олійних. ...
Надходження від мит на сою та ріпак пропонують спрямовувати у спецфонд для аграріїв
Туркменістан повідомив про рекордний урожай пшениці, утім міжнародні оцінки значно...
Україна очікує рекордний врожай сої – прогноз USDA
НІБУЛОН почав надавати послуги зі збору урожаю
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом