Strategie Grains прогнозує скорочення площі м’якої пшениці в ЄС у 2024 році
Надмірна кількість опадів під час сівби озимих зернових у Франції та, щонайменше, у Німеччині призведе до скорочення загальної площі м’якої пшениці в Європейському Союзі під урожай наступного року, погіршить урожайність та підтримає ціни, повідомила консалтингова компанія Strategie Grains.
В останні тижні у Франції майже безперервно стояла волога погода, внаслідок чого сівба зернових практично зупинилася в багатьох частинах Франції.
“Площі вирощування м’якої пшениці врожаю 2024 року в ЄС-27 нині оцінюються на 0,9% нижче за рівень 2023 року, і, крім того, врожайність може не відповідати їхньому потенціалу, як це сталося з урожаєм 2020 року, особливо у Франції” , – йдеться у щомісячному звіті.
Незважаючи на те, що опади також перешкоджають збиранню кукурудзи у Франції, Strategie Grains третій місяць поспіль підвищує оцінку врожаю 2023 року до 61,0 мільйона метричних тонн з 60,6 мільйона минулого місяця.
«Існує серйозний контраст між результатами врожаю в Західній та Північній Європі, де врожайність хороша, і на південному сході, де цього сезону результати були невтішними», – заявили в Strategie Grains.
Читайте також
Пропустили BLACK SEA GRAIN.KYIV? Отримайте запис та всі матеріали конференції!
Україна збере більше 31 млн т кукурудзи і збільшить експорт ячменю у понад 2 рази ...
Препарати для схуднення змінюють попит на макаронні вироби в США
Внутрішній попит утримує ціни на сою в Україні
Канада посилює позиції на світовому ринку пшениці завдяки диверсифікації експорту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом