Страйкарі в Польщі знову перекрили дорогу для українських вантажівок

На переїзді в Дорогуську в Польщі перевізники перекривають національну дорогу №12 з польського боку. Вони вимагають, щоб українські перевізників транспортних засобів мали дозволи стандарту ЄВРО4 та заборони реєстрації компаній з іноземним капіталом.
Про це повідомляє kurierlubelski.pl.
Протестувальники планують пропускати одну машину на українську сторону щогодини. Виняток становлять транспортні засоби, що перевозять худобу, паливо, продукти харчування з коротким терміном придатності, гуманітарну допомогу та автобуси з пасажирами.
З України до Польщі буде дозволено в’їжджати лише автобусам, транспортним засобам, що перевозять небезпечні вантажі, транспортним засобам гуманітарної допомоги, а також тим, про які йдеться в постанові Міністерства внутрішніх справ та адміністрації від 2019 року, повідомляє комісар Ева Чиж з відділення поліції Хелма.
Читайте також
Конференція BLACK SEA OIL TRADE-2025 відбудеться 23 вересня в Бухаресті!
ТАС Агро посіяла менше кукурудзи й відмовилась від цукрового буряку
Туреччина збере менше зерна та фруктів у 2025 році
Активність на ринку соняшнику низька — переробники готуються до сезону ріпаку
У Молдові вперше почали сіяти промислові коноплі
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом