StoneX знижує прогноз урожаю сої та кукурудзи у Бразилії у 2025/26 МР
Очікується, що виробництво сої в Бразилії в 2025/26 МР досягне 177,2 млн. тонн, повідомила в понеділок консалтингова компанія StoneX, знизивши свій прогноз на 0,9% порівняно з листопадовим прогнозом.
Перегляд прогнозу відображає зниження врожайності у штатах Мату-Гросу та Гояс, які є основними виробниками, незважаючи на невелике розширення посівних площ, повідомляє StoneX.
“Нерегулярні опади, особливо в регіонах, на які припадає значна частка виробництва в Бразилії, продовжують впливати на потенціал виробництва”, – додала компанія у своїй заяві.
Незважаючи на зниження прогнозу, урожай, як і раніше, рекордний.
StoneX повідомила, що загальний урожай кукурудзи в країні, за прогнозами, складе 134,4 млн. тонн у 2025/26 році, знизивши свою оцінку на 0,6%.
Прогноз врожаю кукурудзи другого врожаю знижено на 1,1% до 105,8 млн. тонн, оскільки затримки в посівному циклі сої можуть вплинути на початок сівби.
Читайте також
Розвиток глибокої переробки може підтримати елеваторний напрям
Постачання не-ГМО культур у Європі — з особливим акцентом на не-ГМО сою
Ставки страхування воєнного ризику для суден, що заходять в українські порти, зросли
Найбільше цукру в України купують країни Близького Сходу та Західних Балкан
Ціни на пшеницю на біржі Чикаго в понеділок в основному знизилися, кукурудза та со...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом