Стан посівів сої у США погіршується

Стан посівів соєвих бобів у США погіршується на тлі посухи, що триває, в ряді ключових районах вирощування олійної.
Так, за даними аналітиків Національної сільськогосподарської статистичної служби при Мінсільгоспі (NASS USDA), до 25 червня в «хорошому» та «відмінному» стані фіксувалося лише 51% від усіх полів, засіяних соєю, що на 3% нижче рівня попереднього звіту. До аналогічної дати минулого року цей показник був на рівні 65%.
У той же час експерти відзначають погіршення стану «хороших» і «відмінних» посівів ярової пшениці – з 51% тижнем раніше до 50%, а також кукурудзи – з 55% до 50%, що є найнижчим значенням для цієї пори року з 1 м.
Розвиток озимої пшениці за тиждень проходить краще. До 25 червня «хороший» та «відмінний» стан посівів під зерновою становить 40% (минулого року – 30%; минулого тижня – 38%).
Читайте також
Експортні мита на олійні: після соняшнику – черга за ріпаком?
BLACK SEA OIL TRADE-2025: Найцікавіше з програми — вже тут!
Україна та Єврокомісія домовились розробити нові умови торгівлі до кінця липня
Посів пшениці в Аргентині розпочався в хорошому темпі
Знижену ставку на зерновози продовжили на червень
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом