Стало відомо, які найбільші ОЕЗи Луганщини «націоналізувала» ЛНР
Міловський завод рафінованої олії «Стрілецький степ», Троїцький ОЕЗ (входить до складу «Агро Кепітал Групп ЛТД») та Сватівський ОЕЗ (входить до складу «АГРЕКС») відновлять роботу до кінця поточного року.
Про це повідомив так званий міністр сільського господарства та продовольства «ЛНР» Юрій Пронько, пише ТАСС.
«Заводи вціліли. Робочі колективи збережено, обладнання збережено, і, найголовніше, під ними є сировинна база. До кінця року ці три заводи відновлять свою діяльність», — сказав він.
За його словами, зараз щодо цих підприємств проводиться процедура перереєстрації відповідно до «законодавства республіки». Її мають пройти до 1 січня 2023 року всі суб’єкти господарювання на «звільнених від українських силовиків територіях».
Читайте також
Затримки платежів і зірвані контракти: новий держзакупівельник зерна Єгипту опинив...
В Україні падають ціни на цибулю
Бразилія наростить частку кукурудзяного етанолу до 30% у сезоні 2026/27
На Волині планують побудувати завод із виготовлення сухого картопляного пюре
Виробництво пальмової олії в Малайзії досягне рекордних 20 млн тонн у 2025 році
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом