США надають до 20 млн доларів на закупівлю українського продовольства в рамках Grain from Ukraine
Сполучені Штати через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) виділяють до $20 млн на ініціативу Grain from Ukraine, щоб допомогти нагодувати людей у всьому світі.
Закупівля української агропродукції буде здійснена в рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським та презентованої на саміті G20 Програми #GrainFromUkraine. Вона реалізується за партнерства Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Programme – WFP).
Закуплені обсяги продовольства буде відправлено через «зерновий коридор» з портів Великої Одеси.
З лютого 2022 р. США надали понад $11 млрд у відповідь на глобальну продовольчу кризу, включаючи майже $8,6 млрд гуманітарної допомоги. Гуманітарна допомога USAID, включно з підтримкою ВПП, це пряма продовольча допомога, а також інша допомога, що включає безпечну питну воду, медичне обслуговування та захист для задоволення потреб, які погіршилися через продовольчу кризу.
Читайте також
Rabobank позначив основні тенденції у світовій тепличній індустрії
Україна вийде на рекордні показники переробки ріпаку та сої в цьому сезоні — Укрол...
Ринок ячменю Туреччини 2025/26: імпортна залежність, ціновий тиск і конкуренція
Імпорт сирів із Польщі все сильніше домінує на ринку України
В Індії почалися протести фермерів через торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом