США готові зайняти зернові ринки, які втратить Україна у разі конфлікту з Росією
Американські фермери, які вирощують пшеницю, збільшать виробництво, щоб попередити проблеми з ланцюгом поставок у разі, якщо можливе вторгнення Росії в Україну негативно вплине на експорт сільськогосподарської продукції.
Про це заявив міністр сільського господарства США Том Вілсак, пише ABCnews.
«Очевидно, ми будемо продовжувати шукати можливості для розширення цих (експортних) ринків», — сказав він.
За даними Міністерства сільського господарства США, російське вторгнення та блокада України можуть поставити під загрозу експорт пшениці країни, який становить 12% від загального світового обсягу. Також очікується, що Україна цього року поставить 16% світового експорту кукурудзи.
Можливий конфлікт може вплинути на найбільших покупців української пшениці в Південній Азії, Європі, Африці та на Близькому Сході.
«Ми, безумовно, сподіваємося, що цього не станеться», – сказав Вілсак про потенційний конфлікт.
Читайте також
BLACK SEA GRAIN.KYIV-2026 – Анонсовано програму!
Румунський соняшник на межі рекорду: дефіцит, експортний тиск і ціна. Баланси попи...
У ЄС прогнозують суттєве скорочення площ під картоплею
Україна скоротила експорт яловичини та великої рогатої худоби більш ніж на третину
Екологічна угода щодо сої в Бразилії під загрозою через антимонопольне розслідування
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом