Словаччина продовжить заборону на імпорт агропродукції з України та додасть до неї нові позиції
Словаччина продовжить заборону на імпорт сільськогосподарської продукції з України. Крім зернових, заборону поширять також на імпорт меду, цукру, солоду та сої, пише видання Novinky.cz.
Уряд Словаччини на чолі з прем’єр-міністром Робертом Фіцо вирішив продовжити заборону на імпорт сільськогосподарської продукції з України та посилити правила транзиту.
“Окрім пшениці, кукурудзи, насіння ріпаку та соняшнику заборона буде поширена на імпорт меду, цукру, солоду та сої. Згідно з пропозицією міністра сільського господарства Річарда Такача, транзит всієї іншої сільськогосподарської продукції та продуктів харчування з України підлягатиме митній забороні. Це означає, що вантажі на митниці будуть опломбовані”, — пише видання.
Міністерство сільського господарства у пропозиції зазначило, що заходи необхідні, в тому числі через відсутність загальноєвропейського рішення щодо українських товарів.
Читайте також
росія субсидуватиме перевезення зерна до інших портів через атаки в Азовському морі
Елеватори Групи АГРОТРЕЙД прийняли майже 430 тис. тонн продукції у 2025/26 МР
Молдова може зібрати рекордний врожай пшениці у 2026 році
росія посилюватиме атаки на судна, щоб блокувати зерновий коридор України — Зеленс...
ЄС збільшить виробництво рослинних олій і встановить рекорд із випуску шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом