Шмигаль заявив, що український експорт набирає обертів
Український експорт набирає обертів.
Як повідомив на засіданні уряду 3 травня прем’єр-міністр Денис Шмигаль, у квітні вивезли понад 13 млн тонн товарів.
“Це більше, ніж в останній довоєнний місяць”, – зауважив глава уряду.
Шмигаль повідомив, що триває третя з початку повномасштабного вторгнення РФ посівна. Наразі засіяли 7,2 млн гектарів ярих культур.
“Загалом протягом весняної посівної плануємо засіяти 13,5 млн гектарів. Цього достатньо для внутрішніх потреб і для збереження експортного потенціалу”, – сказав глава уряду.
Читайте також
Українська пшениця 2026/27: експортні можливості на тлі цінового тиску
Високий попит і стабільні площі підтримують ринок соняшника Румунії
Євросоюз спростить правила маркування хімічних речовин і добрив
Низька рентабельність може стримати продажі пшениці нового врожаю
Індія закликає фермерів переходити на менш вибагливі до вологи культури через нест...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом