Шмигаль запропонував створити на кордоні з Польщею зелені коридори для експорту зерна
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запропонував створити на кордоні з Польщею зелені коридори для експорту зерна.
Про це йшлося під час зустрічі керівника українського уряду з його польським колегою Матеушем Моравецьким.
Так, сторони обговорили можливості збільшення експорту з України.
“Блокування Росією українських морських портів може спричинити світову продуктову кризу. Запропонував створити зелені коридори на нашому спільному кордоні для експорту зерна”, – зазначив Шмигаль.
Нагадаємо,через розвʼязану Росією війну сьогодні перекрито всі українські порти, заблоковано для експорту нашої харчової продукції та металургії морський шлях.
У литовській Клайпеді морпорт готовий до відвантаження українського зерна на експорт. Україні з експортом зернових через свої порти також допоможе Латвія.
Читайте також
Нафта дорожчає через ризики для судноплавства в Ормузькій протоці
На Гаваях успішно виростили рис без затоплення полів
Новий врожай ріпаку коригує ціни в Україні
Пшениця, кукурудза та соя подорожчали на Чиказькій біржі у вівторок
Аделаїда планує збудувати завод з переробки картоплі за $38 млн на Житомирщині
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом