Сезон українських яблук завершиться раніше і очікується польський імпорт

Сезон експорту яблук у поточному році може завершитись у кінці квітня, максимум у кінці травня, якщо локальний ринок до того моменту не поглине всі рештки продукції зі сховищ. У кінці травня – на початку червня в Україну навіть піде імпорт дешевих польських сортів – Айдаред, Джонагоред тощо.
Такий прогноз у ринковому огляді журналу «Садівництво по-українськи» зробив Олександр Носов, керівник компанії Alma Fruit.
Раніше ми повідомляли, що на кінець лютого у сховищах українських господарств залишалося приблизно 10-15% яблук експортної якості від того, що було закладене на початку сезону.
«І зараз та на майбутнє нашим виробникам, які вирощують яблука, треба розуміти, що всі вони не конкуренти один одному, а скоріше виступають як єдина країна, – сказав експерт, – тому треба більше спілкуватись між собою і не відкривати синхронно всі сховища одночасно, а робити це більш узгоджено хоча б по регіонах, аби не просаджувати ціну на локальному ринку».
Читайте також
Встигніть зареєструватись зі SMART тарифом до 31 липня!
Україна та Єгипет узгодили кроки для нарощення торгівлі агропродукцією — посол
Індонезія надасть пріоритет імпорту пшениці та сої зі США в рамках тарифної угоди
З 1 серпня для бізнесу зросте ціна на електроенергію
Китай збільшує імпорт сухого молока
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом