Середня урожайність цукрового буряку знизиться на 12%
Під урожай сезону 2024/2025 (вересень – серпень) в Україні було посіяно 254 тис. га цукрового буряку. Порівняно з 2023 роком цього сезону площі збільшились на 1,7%, або на 4,2 тис. га.
Про це в коментарі AgroPortal.ua повідомив т.в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.
За його словами, навіть незважаючи на певне розширення посівних площ, у відомстві очікують на скорочення виробництва цукрового буряку.
«Аномальна спека, що трапилася цього літа, негативно позначилася на урожайності. Попередні оцінки — середня урожайність цукрового буряку в Україні може скласти 465 ц/га, що майже на 12% нижче показника минулого року. Проте, повторюсь, це попередня оцінка, яка може бути скоригована протягом збиральної кампанії», — додає чиновник.
Читайте також
В наступних звітах УкрАгроКонсалт: ключові cигнали ринку
“Укрзалізниця” домовляється про 50% знижки на залізничні перевезення ч...
Ціни на кукурудзу в Туреччині різко зросли через скорочення поставок з України
«Радехівський цукор» модернізує один із найбільших цукрових заводів України
Страйк лоцманів в Аргентині завершився, експорт зерна відновлено
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
