Саудівська Аравія відкриє ринок для яловичини та баранини з України

Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів домовилась із компетентними органами Королівства Саудівська Аравія про усунення технічних перешкод для розширення експорту харчових продуктів, а саме яловичини і баранини, з України до КСА.
Про це говориться у повідомленні Держпродспоживслужби за результатами переговорів.
«Щодо збільшення експорту яловичини до КСА, сторони домовились про отримання Держпродспоживслужбою від SFDA додаткових аплікаційних форм для заповнення українськими підприємствами з метою їх акредитації. Найближчим часом зазначені форми буде опубліковано на офіційному вебпорталі ДПСС», — говориться у повідомленні.
Також невдовзі буде відкрито ринок баранини на експорт з України до КСА — між країнами триває процедура погодження двосторонньої форми ветеринарного сертифіката.
Читайте також
Ціни на українську кукурудзу впали до мінімуму 2025 року на тлі пожвавлення жнив т...
Після експортних мит переробка ріпаку в Україні у вересні зросла до рекордного обсягу
Саудівська Аравія закупила 500 тис. т пшениці
Українська картопля поки що не потрапить на ринки ЄС через захист внутрішнього вир...
Запаси пальмової олії в Малайзії виросли, незважаючи на скорочення виробництва та ...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом