Сади Дніпра відновили експорт яблук

Джерело:  AgroPortal.ua 
Сади Дніпра

Компанія «Сади Дніпра» експортувала до Швеції 60 тонн високоякісних українських яблук. Про це повідомила компанія на сторінці у Facebook.

Відзначається, що незважаючи на складну ситуацію і логістичні труднощі, підприємству вдалось здійснити відправку яблук сортів Гала, Гренні Сміт, Ред Делішес та Голден.

«Ми закликаємо наших закордонних партнерів продовжувати або починати спрівпрацю з українськими компаніями. Ми, українці, працюємо, прикладаємо всі зусилля, щоб економіка України функціонувала, робітники отримували заробітні плати, і бюджет отримував податки. Підтримати Україну можна і таким способом — купуючи  українську продукцію», — звернулись представники компанії «Сади Дніпра» до іноземних партнерів.

Для довідки: ТОВ «Сади Дніпра» засновано в 2016 році, займається вирощуванням, зберіганням та продажем яблук під торговою маркою UApple. Компанія є однією з найбільших компаній-виробників яблук в Україні, що динамічно розвивається, реалізовує свою продукцію в локальні мережі супермаркетів, а також експортує її до країн Європейського Союзу, Азії та Близького Сходу.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox