Сади Дніпра розширюють плантації яблунь та груш

Виробник яблук ТОВ «Сади Дніпра», (місто Підгородне), що вирощує продукцію під ТМ UApple, найближчими тижнями висадить яблуні на додаткових 20 га, а в перспективі готується розширити грушевий сад ще на 10 га, повідомив Андрій Єрмолаєв, власник бізнесу і голова ради корпорації Alef.
«Незабаром буде висаджено яблука сорту Gala RKD, який плодоносить на три тижні раніше за звичайну Gala», — розповів Вадим Єрмолаєв.
Нині відбувається розбивка саду. Вже 83 тис. саджанців вже привезли з Франції, щоб одними з перших в Україні почати вирощувати цю новинку.
Наразі розпочалося встановлення стовпів, що фіксують оптимальну відстань між майбутніми деревами. Саджанці почнуть висаджувати вже у квітні. Перший урожай із цих дерев буде зібраний вже цього року. Але перший повноцінний урожай, це 50-60 тонн/га, — очікується через п’ять років.
Читайте також
Преслав Райков, Eleen Marine Group, Болгарія – спікер BLACK SEA OIL TRADE-2025
У менеджменті Kernel відбулися зміни
Прибуток John Deere у третьому кварталі впав на чверть
Експортні ціни на ячмінь в Україні зростають на тлі низької пропозиції
Прогнози дощів у Кот-д’Івуарі чинять тиск на ціни на какао
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом