“Сади Дніпра” планують налагодити експорт груші
У великій українській садівничій компанії “Сади Дніпра” (ТМ UАpple) розпочали збір урожаю груш.

Про це повідомив власник компанії Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці у Facebook.
Зазначається, що збір врожаю стартував із сорту “Вільямс”. А вже з 15-20 вересня розпочнеться збір основного сорту – “Листопадова”.
“Грушевий сад ми висадили 2021 року, зараз маємо 34 гектари під грушами. Минулого року продавали груші тільки на внутрішньому ринку, цього року ставимо собі виклик – вийти на експорт.
Груша в догляді більш примхлива, ніж яблуня, але це цікавий досвід і цікавий ринок, тому воно того варте”, – додав він.


Компанія “Сади Дніпра” (UApple) вирощує яблука сортів Gala Schniga, Golden Delicious, Granny Smith, Pinova, Fuji, Red Delicious, а також зберігає і продає їх. Має міжнародний сертифікат Global G.A.P. Постачає продукцію в локальні мережі супермаркетів, а також експортує до країн Європейського Союзу, Азії та Близького Сходу.
Читайте також
Економіка 2026-2030: нова архітектура бізнесу
Геополітична напруга на Близькому Сході формує нові витрати для українського агрос...
Україна експортувала продовольства на $4 млрд
Експорт пальмової олії з Малайзії у лютому скоротився на 22,5%
Умови для перезимівлі озимих на Київщині складалися задовільно
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом