Ринок відреагував на збільшення цін сиру – продажі не ростуть
Зазвичай в травні українські сировари раніше хвалилися відмінними продажами. Нинішній травень звісно ж не такий, як у попередні роки. Але все рівно ситуація виглядає краще в порівнянні з двома минулими місцями.
Правда, оператори нарікають, що в останні дні вже не вдається збільшувати продажі. Не виключено, що ринок так відреагував на досить високі ціни. Самі виробники не дуже суттєво підняли їх, а от дистриб’ютори і мережі закладають значно більшу маржу в порівнянні з довоєнним часом. При таких цінах і зниженій купівельній спроможності українців торгівлі мабуть прийдеться вгамувати свої апетити, а виробники знову будуть вимушені повертатися до розпродажу за зниженими цінами. Інакше реалізація сиру істотно знизиться.
Імпорт сиру знову відновлюється, і він буде і далі зростати, бо цей товар не вилучено з переліку критичного імпорту.
Експорт в минулому місці майже відповідає довоєнним рівням.
А от зовнішні продажі сирних продуктів істотно знизились. Продавці не готові стимулювати їх зниженням цін. Вартість логістики через 5 країн в Казахстан (основний імпортер) збільшилась мінімум вдвічі.
Читайте також
Імпорт пальмової олії до Індії впав до п’ятимісячного мінімуму
На Одещині збудують новий логістичний хаб для добрив
Аргентинські аграрії приступили до посівної сої
Лише третина посівів озимих зернових перебуває в оптимальному стані для успішної п...
Цьогорічний врожай зерових у Канаді може виявитися рекордним
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом