Ринок пального в Україні наповнений на 70%

Кінцеві споживачі пального в бізнес-сегменті, в тому числі сільгоспвиробники, почали імпортувати його самостійно. В результаті ціни пішли вниз.
Про це повідомив аналітик профільного видання «НафтоРинок» Олександр Сиренко.
Він зазначив, що минулого тижня гуртові ціни на бензин і дизпаливо стали нижчими за роздрібні. Так, у західних регіонах України можна було знайти пропозиції бензину в гурті 47 грн/л, а дизпалива — 51 грн/л.
«Через високі ціни великі кінцеві споживачі пального в бізнес-сегменті, насамперед це стосується великих агрохолдингів, закупили бензовози і почали імпортувати пальне самостійно. Це більшою мірою й сприяло зниженню цін на у бізнес-сегменті», — зазначив експерт.
Своєю чергою засновник групи «Прайм» Дмитро Леушкін вважає, що ринок в Україні наповнений бензином і дизпаливом в середньому на 70-75%. Більшою мірою він наповнений у західних та південних регіонах країни, а на сході та півночі ще є проблеми.
Експерт зазначає, що поточна ситуація на ринку триватиме ще дуже довгий час, оскільки гравці ринку закупили бензовози вже в достатній кількості, а поставляти пальне більшими обсягами на нафтобази в умовах війни ніхто не буде.
Читайте також
Вплив війни в Україні на торговельні потоки ВО соняшникової олії в Азії
На будівництві першого в Україні заводу з виробництва соєвого концентрату почали м...
Чи об’єднається європейський ланцюг постачання пшениці для досягнення мети 2030 року?
«Укрзалізниця» визначилась із ставками плати використання рухомого складу у вересні
Урожай ріпаку в ЄС складе 20 млн тонн, соняшнику – 8,3 млн тонн – Expana
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом