росії навряд чи вдасться реалізувати блокаду Чорного моря — ISW
Чорноморський флот росії навряд чи спробує здійснити повну блокаду України, незважаючи на посилення заходів проти цивільних суден.
Таке припущення висловили фахівці Інституту вивчення війни (ISW).
«Повна блокада росією України в Чорному морі означала б, що російські війська могли б обстрілювати всі судна, які намагаються дістатися до України. Навряд чи росія намагатиметься здійснити таку повну блокаду, щоб не спровокувати військовий конфлікт із причорноморськими країнами, включаючи членів НАТО Румунію, Болгарію та Туреччину, якого кремль досі намагався уникнути», — йдеться у звіті ISW.
Поточна позиція росії в Чорному морі, швидше за все, свідчить про те, що вона створює умови для обшуку цивільних і комерційних суден, водночас претендуючи на блокаду як засіб отримання додаткового впливу.
Раніше росія заявила, що відкликає гарантії безпеки судноплавства в рамках зернової угоди та згортає морський гуманітарний коридор у північно-західній акваторії Чорного моря.
Читайте також
Отримайте Ранній Квиток на центральну агро подію року – BLACK SEA GRAIN.KYIV до 31...
МХП отримав заявки на викуп понад 60% єврооблігацій-2026
Виробництво пшениці в Хорватії зросло на 29% у 2025 році
Собівартість зберігання зерна в рукавах у середньому становить 225 грн/т
Очікується, що ціни на пальмову олію в Китаї демонструватимуть стійке зростання в ...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом