Росія. У вересні 2021/22МР імпорт пальмової олії мінімальний за останні 3 сезони
Імпорт пальмової олії Росією в 2021/22 МР (вересень) становив 68,5 тис. тонн. Це на 17% нижче в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і є мінімальним за останні три сезони, інформують аналітики УкрАгроКонсалт.
Динаміка імпорту із боку ключових постачальників: Індонезія (-16%), Малайзія (-60%).
Початкові оцінки імпорту пальмової олії у 2021/22 МР – на рівні минулого року.
Детальна інформація по експорту олійних культур і продуктів їх переробки, балансам попиту і пропозиції, ціновим тенденціям, стану посівів та ходу збиральної / посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону, доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.
AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, який об’єднує швидкий доступ до щоденної оперативної ринкової інформації про ринки країн Причорномор’я, звітів, з історичними даними, а також інструменти обробки та завантаження даних.
Використовуйте аналітичні дані і підвищіть свою ефективність уже зараз!
Зареєструйтеся та отримайте розширений демо-доступ на 7 днів:
http://agrisupp.com/ru/register/1
Читайте також
BLACK SEA GRAIN.KYIV-2026 – Анонсовано програму!
Ринок ячменю Туреччини 2025/26: імпортна залежність, ціновий тиск і конкуренція
Затори зернових вагонів у напрямку портів Великої Одеси скорочуються — Ткачов
В Індії протести фермерів переросли у масштабний страйк, на який вишло 300 млн людей
Молочний сектор України просить ЄС допомоги через кризу
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом