Рівнеазот збільшив виробництво мінеральних добрив на 15% минулого року

За 12 місяців 2021 року «Рівнеазот», що входить до азотного бізнесу Group DF Дмитра Фірташа, виготовив 964 тис. т мінеральних добрив, що на 15,2% перевищило показники 2020 р. (тоді було випущено 837 тис. т добрив).
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Зазначається, що підприємство наростило обсяги виробництва практично за усіма видами добрив. Зокрема, у 2021 році «Рівнеазот» виробив:
- аміачної селітри — 555,7 тис. т (-2,09%);
- аміачної селітри у вигляді плаву — 8,5 тис. т (+14%);
- вапняно-аміачної селітри (ВАС) — 348,6 тис. т (+62,37%);
- аміачної води — 51,6 тис. т (+9,4%).
«Ми прогнозуємо зростання сезонного попиту на добрива у лютому–березні 2022 р. Насамперед збільшиться попит на аміачну селітру — це найбільш затребуваний продукт. Ми продовжимо модернізацію виробництва, щоб підвищувати виробничу ефективність ключових цехів та знижувати виробничі ризики. Тренд, якого ми чітко дотримуємось — декарбонізація виробництва, зниження викидів в атмосферу», — коментує голова правління «Рівнеазот» Михайло Заблуда.
Читайте також
З Днем українського фермера
Ціни на сою в Україні залишаються під тиском падіння експортного попиту
Австралійські горіхові ферми переходять на рої тракторів
Вітчизняні селекціонери працюють над ранніми та призначеними для переробки сортами...
Світові ціни на кукурудзу знаходяться під тиском, але низькі запаси можуть надати ...
Write to us
Our manager will contact you soon