Ренійський елеватор побудує нові потужності для перевалки рослинної олії та зберігання зерна
«Ренійський елеватор» планує реконструкцію цілісного майнового комплексу підприємства для здійснення перевалки олії. Крім того, елеватор планує збудувати 6 металевих ємностей для зберігання зерна, кожна з яких ємністю 1892 м3. з транспортними лініями.
Про це пише Юг.Тoday з посиланням на інформацію виконкому Ренійської міськради.
Для організації перевалки олії та будівництва додаткового зберігання «Ренійський елеватор» звернувся до Ренійської міської ради з проханням дозволити розробку нового детального плану території земельної ділянки площею 2,97 га.
За інформацією видання, окремою проблемою, яка виникла на шляху розширення Ренійського елеватора, є необхідність реконструкції залізничних та автомобільних колій у точці їхнього перетину на автотрасі Рені – Ізмаїл.
Однак, як заявив міський голова Ренійської громади Ігор Плехов, ні місцева влада, ні Ізмаїльська районна військова адміністрація поки що не можуть знайти порозуміння з цього питання на рівні «Укрзалізниці».
Читайте також
Поетапне сушіння зерна кукурудзи дозволяє зняти 15% вологості без втрат
рф різко наростила експорт зерна у березні на тлі війни в Ірані
Зростання цін на рослинні олії підтримує ціни на соняшник в Україні
МЕРКОСУР: ключові драйвери. Що важливо для агро ринку сьогодні?
Україна адаптується до дорогої посівної і формує нову модель агровиробництва
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом