Рекордні ціни на ранню моркву знизилися

Рекордні ціни на ранню моркву за 5 останніх років знизилися, проте залишаються на високому рівні. Також високі та рекордно високі ціни спостерігаються і на інші овочі борщового набору.
Про це свідчать дані моніторингу AgroTimes.
Так, на найбільшому гуртовому ринку заходу Україні – «Шувар», що у Львові, рання морква подешевшала з 30 до 22.5 грн/кг. Це найвищий показник цін за 5 останніх років.
Високі ціни на цей овоч також спостерігалися у 2018 році. Тоді рання морква коштували в середині липня 22-24 грн/кг. Середній показник цін на цей коренеплід за 5 років становить близько 13.5 грн/кг.
Також знижуються ціни на ранній буряк: овоч подешевшав з 27.5 до до 21.5 грн/кг. Це також найвищий цін за останню п’ятирічку. Адже середня вартість молодого буряка о цій порі за ці роки становить 8.5 грн/кг.
На високому рівні ціни й на молоду жовту ріпчасту цибулю – 22.5 грн/кг. Тоді як у минулі роки її ціна складала 8-11 грн/кг.
Дуже високі ціни демонструє й рання капуста – 27,5 грн/кг. Тоді як середня вартість у першій половині липня за 4 попередні роки складала від 3 до 7,5 грн/кг.
Ціни на ранню картоплю, хоч і високі, проте не рекордні – 8.5 грн/кг. Більші були у 2018 році – 10-11 грн/кг. Середня ціна у 2019-2021 роках становила 4.5 -7.2 грн/кг.
Читайте також
Якість зерна та олійних у 2025/26 cезоні: від погодних ризиків до маржі
Темпи сівби озимого ріпаку відстають від минулорічних
Птахівнича галузь Пакистану постраждала від повеней та втрат урожаю
Зростання пропозиції змушує українських фермерів знижувати ціни на картоплю
Аграрії, які продаватимуть кукурудзу відразу з поля, можуть зловити кращу ціну
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом