Рада директорів Кернел обрала нового директора

Джерело:  Latifundist

Члени ради директорів Kernel Holding S.A. («Кернел») повідомили про схвалення відставки пана Сергія Шибаєва з 15 квітня 2022 року та обрали нового незалежного виконавчого директор компанії.

Про це йдеться на сайті Варшавської фондової біржі.

Зазначається, що напередодні Рада директорів компанії повідомила, що 12 березня 2022 року Сергій Шибаєв подав письмове повідомлення про вихід із ради директорів компанії.

Повідомляється, що новим незалежним виконавчим директором компанії «Кернел» став Андрій Міскі-Оглу, який замінить Сергія Шибаєва до ратифікації його наступними загальними зборами акціонерів компанії. Відповідне рішення діє з 15 квітня 2022 року.

Додається, що Андрій Міскі-Оглу має 20-річний досвід роботи у сфері державного бухгалтерського обліку та розпочав свою кар’єру як аудитор в Ernst&Young. З 2015 року брав участь в аудиті компанії EY Global. Тоді він займався питаннями цифрового аудиту, монетизацією технологій та забезпеченням достовірності даних.

За повідомленням Варшавської фондової біржі, новий незалежний виконавчий директор — дипломований бухгалтер у США, а з 2011 року є членом Американського інституту дипломованих бухгалтерів (AICPA).

Позначки:

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox