QSS Global – Спонсор EURO GRAIN HUB Exchange & Forum, 26-28 квітня, Бухарест

Джерело:  УкрАгроКонсалт

Ми раді повідомити, що компанія QSS Global стала Спонсором EURO GRAIN HUB Exchange & Forum, що відбудеться 26-28 квітня в Marriott Grand Hotel, Бухарест, Румунія.

QSS Global — міжнародний та повністю сертифікований морський сюрвеєр та інспектор зі штаб-квартирою в Женеві та численними філіями по всьому світу.

Основні послуги QSS Global:

  • Інспекція
  • Сертифікація
  • Верифікація

Унікальна запатентована IT QSS платформа містить інформацію в режимі реального часу, сертифікати, звіти, листування, фотографії та відео, зроблені інспекторами компанії під час і після перевірки, доступна в будь-який час 24/7.

Сільське господарство країн Центральної та Східної Європи, включаючи Румунію, стає все більш важливим як регіон походження зернових та олійних культур і постачальник з низьким рівнем ризику в умовах невизначеності та порушень логістичного ланцюга. Фактично це нова позиція регіону, яка наразі недооцінюється більшістю гравців ринку.

Війна в Україні сприяла великим змінам у регіональних потоках зерна, що вплинуло на світову торгівлю товарами. Експорт зерна з країн Центральної та Східної Європи (Болгарія, Румунія, Сербія, Молдова та інші) потенційно здатний заповнити дефіцит у найближчі 2-5 років після скорочення українського експорту.

EURO GRAIN HUB Exchange & Forum –  нова регіональна платформа для ефективного спілкування, укладання контрактів в аграрному секторі, проведення дискусій з залученням фермерів, трейдерів, постачальників ресурсів, тваринницької та кормової галузі, зберігання, щоб допомогти операторам ринку зерна та олійних культур приборкати глобальну продовольчу інфляцію та зміцнити позиції України на світових ринках.

Унікальна експертиза та спільні зусилля організаторів – УкрАгроКонсалт, AgriPortal та AgroPortal – гарантують висококласну професійну програму, учасників та неперевершені можливості для спілкування.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ВИСТАВЦІ

Бажаєте співпрацювати, стати Партнером  чи надіслати питання?

Будь ласка:

registrations@eurograinevents.com

https://eurograinevents.com/

До зустрічі!

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!