путін Ердогану: Готові говорити про зернову угоду, а відновимо після виконання умов
росія готова до переговорів щодо «зернової угоди». Про це заявив президент рф володимир путін на зустрічі з турецьким лідером Реджепом Ердоганом, пише Reuters.
«Знаю, що ви хочете сьогодні порушити питання про «зернову угоду». Ми відкриті для переговорів щодо цього питання», — заявив путін.
За словами Ердогана, світ чекає результатів цієї зустрічі.
«Вважаю, що повідомлення на пресконференції після зустрічі стане важливим кроком для всього світу, особливо для африканських країн», — додав Ердоган.
Президент Туреччини Реджеп Ердоган після переговорів заявив, що незабаром можна буде відновити Чорноморську зернову ініціативу, пише Reuters.
«Ми віримо, що ми досягнемо рішення, яке відповідатиме очікуванням, за короткий час», — сказав він.
Водночас путін заявив, що Захід все ще обмежує російський сільськогосподарський експорт.
«Ми будемо готові розглянути можливість відновлення «зернової угоди», і я сьогодні ще раз про це сказав пану президенту — ми це зробимо, щойно всі домовленості про зняття обмежень на експорт російської сільськогосподарської продукції будуть повністю виконані», — сказав він.
Читайте також
Розмір компенсації за втрачені посіви планують збільшити до 10,4 тис. грн/га ̵...
росія субсидуватиме перевезення зерна до інших портів через атаки в Азовському морі
Елеватори Групи АГРОТРЕЙД прийняли майже 430 тис. тонн продукції у 2025/26 МР
Молдова може зібрати рекордний врожай пшениці у 2026 році
росія посилюватиме атаки на судна, щоб блокувати зерновий коридор України — Зеленс...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом