Пшениця та соя в Чикаго подорожчали в середу на Чиказькій біржі, ціни на кукурудзу були змішаними

Джерело:  zerno.avs
микс

У середу, 10 червня 2026 року, пшеничний ринок закрився переважно зростанням. Липневі котирування м’якої озимої пшениці на товарній біржі Чикаго CBOT піднялися до $215,87 за тонну, липневі ф’ючерси твердої озимої пшениці KCBT в Канзас-Сіті просіли до $231,67 за тонну, липневі ф’ючерси твердої ярої пшениці MGEХ у Міннеаполісі знизилися до $227,07 за тонну.

Липневі ф’ючерси пшениці м’якої озимої SRW у Чикаго закрилися на позначці $5,87-1/2, подорожчавши на 2¼ цента, вересневі ф’ючерси пшениці SRW у Чикаго закрилася на позначці $5,99-1/2, подорожчавши на 2¾ цента. Липневі ф’ючерси твердої пшениці озимої KCBT в Канзас-Сіті закрилися на позначці $6,30-1/2, подешевшавши на ¼ цента, вересневі ф’ючерси пшениці HRW в Канзас-Сіті закрилися на позначці $6,40-1/4, без змін. Липневі ф’ючерси ярої пшениці MGEХ у Міннеаполісі закрилися на позначці $6,18, подорожчавши на ½ цента, вересневі ф’ючерси ярої пшениці MGEХ закрилися на позначці $6,44-1/2, подорожчавши на ¼ цента.

У середу пшеничний ринок закрився переважно зростанням, але до кінця дня відіграв максимуми. У Чикаго ф’ючерси на яру пшеницю зросли на 2 ¼–4 ¾ цента у більшості місяців. Ф’ючерси на яру пшеницю в Канзас-Сіті залишалися стабільними або виросли на 5 ¼ цента, при цьому ф’ючерси на липень знизилися на ¼ цента, а ф’ючерси на найближчі місяці зросли на ½–1 ½ цента. У середині тижня яра пшениця в Міннеаполісі переважно трохи подорожчала.

У четвер, 11 червня, у щомісячному звіті Мінсільгоспу США WASDE буде опубліковано оновлені дані з виробництва пшениці.

Coceral оцінює врожай пшениці в ЄС та Великобританії у 2026 році у 143,7 млн ​​тонн, що на 1,1 млн тонн більше, ніж у попередньому прогнозі.

Ставки мит на експорт пшениці, ячменю та кукурудзи з рф з 10 червня по 16 червня 2026 залишаються нульовими. Експорт російської пшениці в червні може становити 1,85 млн тонн, прогнозує аналітичний центр “Русагротрансу”. За перші 9 днів червня вивезено 355 тисяч тонн пшениці.

У середу ф’ючерси на кукурудзу закрилися різноспрямовано. Липневі ф’ючерси кукурудзи закрилися на позначці $4,19, знизившись на 1/2 цента. Вересневі ф’ючерси на кукурудзу закрилися на позначці $4,27-3/4, подорожчавши на ¼ цента. Грудневі ф’ючерси кукурудзи закрилися на позначці $4,46-3/4, подорожчавши на 1½ цента.

Дані щодо експортних продажів будуть опубліковані у четвер. Трейдери очікують обсяги продажу старого врожаю кукурудзи в діапазоні від 0,7 млн ​​до 1,6 млн тонн за тиждень, що закінчився 4 червня. Продаж нового врожаю кукурудзи прогнозується в діапазоні від 200 000 до 500 000 тонн.

Мінсільгосп США опублікує свій щомісячний звіт WASDE у четвер. Згідно з опитуванням Bloomberg, трейдери очікують зниження запасів кукурудзи старого врожаю на 6 млн бушелів до 2,136 млрд бушелів, нового врожаю на 10 млн бушелів – до 1,947 млрд бушелів.

Виробництво кукурудзи в Бразилії за прогнозами зросте на 0,8 млн тонн до 135,8 млн тонн, в Аргентині — на 1,8 млн тонн до 60,8 млн тонн.

У середу ф’ючерси на соєві боби виросли вперше за дев’ять торгових сесій. Підтримку закрили короткі позиції перед звітом WASDE і зростання цін на сиру нафту після заяв президента Трампа про атаки на Іран. Липневі ф’ючерси закрилися на позначці $11,23, подорожчавши на 9¼ цента. Серпневі ф’ючерси закрилися на позначці $11,27-3/4, подорожчавши на 9 центів. Листопадові ф’ючерси соєвих бобів закрилися на позначці $11,38-1/2, подорожчавши на 6½ цента.

Мінсільгосп США оновить щотижневі дані щодо експортних продажів у четвер.

Дані WASDE також будуть опубліковані у четвер.

Очікується, що у Бразилії виробництво сої залишиться стабільним, із середнім прогнозом у 180,3 млн тонн, в Аргентині — збільшиться на 0,5 млн тонн до 48,5 млн тонн.

Ринок ф’ючерсів на ріпак ICE у середу продемонстрував упевнене зростання, оскільки надмірна волога в деяких районах канадських прерій призвела до затоплення полів. Опади, ймовірно, призведуть до часткової втрати посівних площ. Будь-яке зміцнення цін на сиру нафту призведе до зростання цін на олію, що надасть додаткову підтримку ріпаку. Канадський долар залишався відносно стабільним після того, як Банк Канади залишив ключову процентну ставку за одноденними кредитами без змін.

На Чиказькій товарно-сировинній біржі (CBOT) у середу з постачанням у липні:

пшениця (липень 2026) – 215,87 дол./т – плюс 0,39%.
кукурудза (липень 2026) – 164,96 дол./т – мінус 0,12%;
соя-боби (липень 2026) – 412,62 дол./т-плюс 0,83%;
рис (липень 2026) – 603,87 дол./т – мінус 0,53%;
ріпак (ICE, липень 2026) – 766,40 cad/т- плюс 0,83%.

Французький ринок пшениці у середу виріс. За підсумками торгового дня вересневі котирування борошномельної пшениці на паризькій біржі MATIF піднялися до – €203,25 за тонну (у доларовому еквіваленті – до $234,63), грудневі ф’ючерси – до €211,00 за тонну (у доларовому еквіваленті). Червневі котирування кукурудзи не змінилися – €216,50 за тонну (у доларовому еквіваленті піднялися до $249,93), серпневі котирування кукурудзи піднялися до €207,25 за тонну (у доларовому еквіваленті – до $237,97).

На Паризькій біржі (МАTIF) у середу котирування червневих, вересневих контрактів на закриття торгів склали:

пшениця борошномельна (снт 2026) – 234,63 дол./т – плюс 0,80%;
кукурудза (червень 2026) – 249,93 дол./т) – плюс 0,05%;
соняшник (на біржі SAFEX, липень – 8826 zar./т – плюс 0,81%;
олія соняшникова. (08.06.2026 Роттердам, наливом FOB) – 1520,00 дол./т.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

Secret Link